Fan Club

logo velke

   Web Fiat 128 Fan Club vznikl jako potřeba mít skoro všechny dostupné informace o tomto pro Nás ojedinělém fiatu na jednom místě. Vzhledem k různorodosti-velikosti palety druhů a typů Fiatu 128, tyto informace jistě nebudou tady hned a všechny.

Ale doufáme, že z Vaší vydatnou pomocí, se to časem určitě povede a budeme všichni spokojeně čerpat vědomosti a postřehy ze studnice webu fiat128.cz.

   Fiat128.cz je web který vnikl během roku 2014 na počest 45. výročí od vzniku - představení Fiatu 128 v památném to roce 1969.

   Fiat 128 Fan Club je internetový klub – shluk - banda lidí scházejících se nepravidelně při cestách po internetové dálnici k pravidelnému čerpání námětů a podnětů ke svému koníčku - ,,diagnóze,,. Buď při odpočinkovém ,,bloncání se,, po tom pravém a správném webu nebo upocený a umaštěný zuřivě hledající ten správný šroubek, matičku, pružinku, závlačku, která se nenávratně přemístila na nám neznámé místo, případně nám zbyly na dně misky po složení ,,vesmírně náročného,, komponentu – dílu potřebného k provozu nebo k probuzení k životu našeho ,,miláška,,.
Uvítáme i nadšence, propagátory, vlastníky ,,příbuzných tipů,, Např. Fiat 127, X1/9, Ritmo....
Uvitáme i nadšence a propagátory veteránského kolem dokola......

   Fiat 128 je nenápadný, dnes youngtimerskou veřejností neprávem opomíjený automobil v mnoha modifikacích - typech. Nebojíme se říct ,,pro každého,, ,,každý si najde to svoje,,.

   Myšlenku-ideu na web o Fiatu 128 jsme v hlavě nosili už dlouho. Tajně o ní snily a mluvily nad pěnivým mokem nad dřevěnou deskou stolu nebo ponku nebo plechové kapoty vozu. A ono nic. Dlouhé roky nic. Museli jsme poslouchat a dívat se na nadšeně se sdružující podobné nebo jiné Fiatí druhy.  Až jednou zasvítila jiskřička nad našimi pokleslými, bolavými a smutnými hlavami.
   A přišel den ,,D,,! Den kdy se nad potemnělými internetovými cestami dálnicemi zákoutími rozsvítil odkaz Fiat128.cz.

   Odkaz, který Vám poskytne, ale pouze s Vaši vydatnou pomoci, potřebné informace a potřebnou skupinu lidiček s podobnou ,,diagnózou,, zaměřením.
Pište nám nebo posílejte své informace, prospekty, technické věci k Vašemu Fiatu.

   Fiat 128 Fan Club vznikl jako elektronická alternativa, která nechce konkurovat velkým zavedeným organizovaným klubům.

   Chce nabídnout pomocnou ruku nebo radu hledajícím poutníkům-cestovatelům, surfařům, blogerům, renovátorům, rekonstruktérům, nebo archeologům tahající rezavý obrys vozu z hlubin zeleně a hlíny zahrady do dílny nebo garáže.
   Nebo ti šťastnější z Vás, kteří už svoji vykopávku vyrvanou zubu času a morové-rezavé nákaze mají tip top, případně vlastní, podědily nebo zakoupily ,,leštěnku,, po postarším občanovi z koberce suché a teplé garáže a nikdy nejetou v zimě a dešti.

My všichni si určitě máme co říct, určitě ,,to něco,, hledáme. Někteří neustále ….

  • Rádi by jsme věděli o Vámi navštívených akcích a cestách s Fiatem 128. Stačí nám krátká nebo delší zpráva- zhodnocení - postřehy s několika nebo hodně fotkami případně videem.
  • To samé nás a Vás ostatní zajímá ohledně Vaši drobné opravy nebo kompletní reinkarnace Vašeho povozu.
  • Byli jste v poslední nebo dávné době někde na srazu, výletu, rodinné akci Vašim Fiatem ? Neváhejte a podělte se s námi krátkou zprávou nebo videm nebo několika fotkami.
    Třeba v diskuzi…
  • Máte na prodej literaturu, schémata nebo náhradní díly k motoru, karoserii, interiéru Vašeho vozu? Celý vůz ? Torzo ? Napište nám do Bazaru.
  • Máte někde retro fotku, retro video kde je některý s Fiatů 128 ? Rádi uveřejníme.
  • Pokud jste zahlédli Fiat 128 v nějakém českém nebo zahraničním filmu, napište.
  • Víte o zajímavé - vstřícné akci i pro naše vozy ?
  • Víte o nějaké Fiat - Italské akci ? Dejte nám dopředu vědět.

Kdo z Vás může říci : ,, jezdím autem roku !,, My si to říct můžeme. A právem.

coty

Tak na co ještě čekáte ?

Registrujte se, pište, foťte, filmujte, posílejte, raďte si, pomáhejte si ………