Kalendář

Veteran Rallye Ostrava 2017

Kategorie:
Auto srazy
Datum:
27.5.2017 08:00 - 19:00
Místo konání:
Ostrava - Nový Jičín
Telefon:
604 543 846
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Příloha

Vážení přátelé historických vozidel, opět Vás srdečně zveme na devatenáctý ročník naší soutěže v sobotu 27.5.2017. Po tradičním startu v Ostravě a projížďce pěší zónou navštívíme v Mošnově opravnu letadel, kde jsou specializováni na Airbus 320 a Boeing 737, což, myslíme si, v republice v takovém rozsahu nikde neumí. V Petřvaldě se možná zasmějeme s hasiči, v Bartošovicích se pokocháme zahradou i Domem přírody, zájemci mohou navštívit i Záchrannou stanici, v Příboru rodiče Sigmunda Freuda dlouho nepobývali, avšak jeho rodný dům či starobylá kolej jsou za procházku stojící a působivý kostel Narození Panny Marie bude otevřen i pro nevěřící.

Rallye ukončíme v Novém Jičíně. V Žerotínském zámku je mj. památka na c. a k. následníka trůnu Františka Ferdinanda d´Este i Tomáše Garrigue Masaryka a v Návštěvnickém centru, kromě interaktivní výstavy o továrně na klobouky, v druhém patře toho domu zemřel generál Laudon, který bránil Čechy, Moravu, Slezsko aj. před Prusy, Turky i Rusy. Prostory jsou věnovány jeho době a činům, žel Bohu historie někdy bývá ironizující - po dvou a půl stoletích řešíme zase obdobně se opakující potíže.

Více informací si můžete přečíst v pozvánce!

Logo MFP


Pozvánka na XIX. ročník Memoriálu Ing. Františka Procházky

Sobota 27. května 2017

Ke stažení ve formátu .pdf (Adobe Reader) zde

Registrační formuláře

Word logo 128
Registrační formulář ve formátu .doc (MS Office - Word) ke stažení zde
PDF logo 128
Registrační formulář ve formátu .pdf (Adobe Reader) ke stažení zde

Jeden z vyplněných registračních formulářů následně odešlete na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 
 

Powered by iCagenda