Auto roku 1970

Vítej v roce 2017 na novém webu fiat128.cz !

Naše stránky jejichž minulá verze už nesplňovala současné požadavky měly počátek v roce 2014.


Web na kterém právě čtete tento úvodní článek je zpracován na základě redakčního systému Joomla. A co to znamená? Co to přinese jeho členům? Především by měl tento web uživatele vtáhnout více "do hry". Každý člen Fiat 128 Fan Clubu si může spravovat svůj vlastní profil s údaji o svém Fiatu, nebo Fiatech, může sám aktualizovat vlastní fotogalerii a dokonce psát vlastní články, například právě o své sedmě. Propracovanější je diskusní fórum i bazar, které nyní konečně umožňují vyhledávání příspěvků. Pevně věřím, že další výhody najde každý z uživatelů během jeho používání. 

Požadavky na takovou změnu webu se objevovaly už vcelku dávno. Tak proč všechno trvalo tak dlouho a je hotové až dnes? Předně musíme uvést, že se neživíme jako webmasteři, webdesignéři, kodéři ani programátoři. Veškeré aktivity na tomto webu řešíme ve volném čase a kdo má dvě - tři malé děti ať sám posoudí, kolik volného času lze mít. Proto tvorba tohoto webu trvala tak dlouho, vpodstatě jsem tím strávili mnohem  více času, než bychom patrně věnovali renovaci a schánění Fiatků. Několikrát jsem mezi členy hledali někoho kdo by mi - nám alespoň částečně pomohl, bohužel se nenašel nikdo. Nestěžujeme si, jen se snažíme ospravedlnit tu dlouhou dobu kdy se nový web připravoval.

Rádi by jsme poděkovali několika testovacím jezdcům, kteří hledali a podotýkáme, že i našli a nacházejí chyby i nefunkční věci.

Prosím každého člena klubu o aktualizaci svého profilu, případně fotogalerie. Pokusíme se v brzké době doplnit články o srazech a fotky členských vozů zaslané ke zveřejnění. Každou nefunkční záležitost, chybu, nebo požadavek na změnu mi - nám neváhejte napsat (menu: FanClub->Kontakt). Je mi jasné, že ne všichni budou hned vědět jak postupovat. K tomu slouží článek FAQ - nejčastější dotazy k webu .

Dost tlachání. Vzhůru na to, doufám že vynaložené úsilí bude ku prospěch vám všem.

Mark L. a Milan z OV